Firma DMka powstała niedawno na bazie firm rodzinnych zajmujących się budowlanką od lat. Wysiłek skierowany na budowę hipermarketów, obiektów użyteczności publicznej a także wielu obiektów budownictwa mieszkaniowego zaowocował zdobyciem doświadczenia umożliwiającego podjęcie działalności deweloperskiej.

Naszym celem jest budowanie mieszkań komfortowych, w lokalizacjach zapewniających łatwość dojazdu a zarazem spokojnych i zielonych. Jednocześnie chcemy zapewnić produkty i usługi na najwyższym poziomie.

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania na miarę potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Zaczynamy proces budowy i sprzedaży dwóch inwestycji deweloperskich w obrębie Rybnika „Zabudowy bliźniaczej z garażami przy ulicy Sosnowej w Orzeszu oraz „Osiedla Miętówki” w Rybniku – Chwałowicach przy ul. Śląskiej – tutaj mamy do zaoferowania 47 mieszkań o róznej powierzchni użytkowej o podwyższonym standardzie a projekty mieszkań są skrupulatnie przemyślane by zapewnić maksimum wygody i komfortu.

Zapytaj o nasze wyjątkowe promocje!